Alt ManşetGündem

Cübbeli Ahmet: Rüyalar gördüm! Darbe tehlikesi var

Son günlerde artan darbe iddiaları ile ilgili konuşan Cübbeli Ahmet Hoca, "Darbe söylentileri var. Ben darbe tehlikesi de var diyorum. Ben rüyalar gördüm var" diye konuştu.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve Özgür Özel’in başlattığı “darbe” söylentilerine ilişkin tartışmalar hız kesmiyor. Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, gazeteci Hadi Özışık’ın youtube kanalında yaptığı konuşmada “Darbe tehlikesi önümüzde mevcut” dedi.

“Var ama yakında demiyorum”

“Tayyip Bey’in darbe söylentilerinden nemalandığını düşünmüyorum. Darbe söylentileri var. Ben darbe tehlikesi de var diyorum. Ben rüyalar gördüm var. Üç dört rüyam var ve dört beş yıllık süreç. Benim ilk bir gazetede çıkmıştı bu rüyam. Yedi ay sonra 15 Temmuz oldu. Bu bir gazetede yazıldı. Yedi ay sonra 15 Temmuz oldu. Yazım derken röportaj yapılmıştı benimle. Ben yine darbe tehlikesi görüyorum. FETÖ ve destekçileri değil” diyen Ahmet Mahmut Ünlü, yaptığı açıklamada “Yalnız şu var yani Canan Kaftancıoğlu, zaten DHKP-C kafasıyla PKK kafasıyla devlete seri katil diyen bir kafa. Darbe olsa ona mı yarayacak sanki? Darbe olsa ona da yaramayacak. FETÖ’nün darbe yapacak gücü yok öyle görmedik. Darbe tehlikesi var ama yakında demiyorum. Darbe tehlikesi önümüzde mevcut. Ekonomik kiriz mi bahane edilir? İşte o zaman silahlanma konusunda yine uyardım. Selefi derneklerin silahlanması sonra Şialar’ın silahlanması. Suriye’de bunlar mevcut”  ifadelerini kullandı.

Etiketler
Devamını gör

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close